Strona główna » Dni Tomaszowa 2017

Dni Tomaszowa 2017

artykuły

Kolejne “Dni Tomaszowa” już za nami. Festiwal “A może byśmy tak… do Tomaszowa …. ” po raz kolejny odbył się w ważnych kulturalnie dla naszego miasta miejscach na Placu Kościuszki oraz na błoniach przy nowo budowanym torze lodowym. W piątek 23 czerwca Plac Kościuszki tradycyjnie zainaugurował zabawę, która trwała aż do późnego wieczora i została hucznie zakończona trzy dni później w niedzielę na błoniach. Mimo, że były to trzy dni to minęły one bardzo szybko w rytmie muzyki wykonawców goszczących na scenie. Choć muzyka była bardzo ważnym elementem festiwalu to należy wspomnieć także o atmosferze wspólnych spotkań dorosłych oraz tych najmłodszych mieszkańców miasta, okolicznych miejscowości oraz przyjezdnych gości, bawiących się wspólnie.

Po raz drugi podczas festiwalu odbył się konkurs pod nazwą “Muzyczne konfrontacje”. Zgłoszone zespoły walczyły o trzy nagrody: Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego, Prezesa Zarządu Zakładu Gospodarki Ciepłowniczej w Tomaszowie Maz. sp. z o.o. oraz Prezesa Zarządu Tomaszowskiego Towarzystwa Społecznego. Po długich zmaganiach jury przyznało kolejno pierwsze miejsce dla zespołu Vermis, drugie dla zespołu Noise oraz trzecie dla Wiktorii Macioszek.

Wszelkie podziękowania należą się organizatorom oraz sponsorom, bez których celebracja święta” naszego miasta nie była by możliwa. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego przedsięwzięcia oraz przeżyć te radosne chwile zabawy wspólnie z Państwem.

Udostępnij